Velký úspěch Magdalény Musilové v soutěži Jáma lvová

Naše kvartánka Magdaléna Musilová skvěle zvládá nejen své běžné školní povinnosti, ale každoročně se účastní také různých matematických a logických soutěží. Jedna z nejobtížnějších je bezesporu korespondenční soutěž na pomezí matematiky a informatiky, kterou pro žáky druhého stupně základních škol a odpovídajících tříd víceletých gymnázií pořádá České vysoké učení technické v Praze Jáma lvová. Jednotlivci z celé republiky musí v průběhu školního roku ve třech kolech zvládnout vyřešit a písemně odevzdat sadu zapeklitých úloh. Magdaléna Musilová už v kategorii mladších žáků získala třetí místo. Letos se soutěže mohla účastnit v kategorii starších žáků naposledy. Svou každoroční účast korunovala největším úspěchem, 1. místem. Právem jí náleží velká gratulace.

Soutěže se každý rok účastní také další žáci naší školy. Velmi úspěšný bývá Matyáš Spěvák, letošní tercián a také sestry Pavla a Jana Švehlovy z primy a ze sekundy a Magdaléna Zemánková z primy.

Děkujeme jim všem za vzornou reprezentaci školy a přejeme jim podobně úspěšnou cestu touto soutěží, jakou absolvovala Magdaléna Musilová.

Mgr. Jana Kocmanová


výsledková listina

 

 

 

 

 

 

 

Publikováno: 26.června 2020, F. Plaček

Kontakt

Gymnázium Blansko,
příspěvková organizace
Seifertova 13
678 01 Blansko

Tel.: 516 418 632
Fax: 516 418 632
E-mail: reditel@gymbk.cz
zobrazit na mapě

Banner EU
Copyright 2012 Gymnázium Blansko  |   Podmínky ochrany osobních údajů
Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas se zpracováním cookies