Šťavnatá nabídka pro letošní prváky na seznamovacím pobytu

Více než 60 studentů prvních ročníků se i letos vydalo na seznamovací pobyt do Hodonína u Kunštátu. Cílem bylo nejen poznat nové spolužáky a utužit vztahy v novém kolektivu, ale mnohdy také překonat sám sebe, vystoupit ze své komfortní zóny a pro kolektiv také něco obětovat.

Seznamovací pobyty pro nové studenty organizujeme každoročně již od roku 2009 a tradicí je pestrá nabídka programu, který se stále snažíme inovovat a vylepšovat. Třídenní pobyt zahrnuje nejen typické seznamovací hry, ale také aktivity zaměřené na poznání sebe sama, zlepšování učebních návyků a především na podpoření vzájemné spolupráce v kolektivu.

Novinkou posledních let jsou sportovní aktivity na míčích Bumper Ball pod vedením instruktora Honzy Dudka, při kterých jsme utužili sportovního, soutěžního a především kolektivního ducha. Velkou událostí byl také divadelní večer pod vedením školní psycholožky Kamily Trávníčkové. Žáci obou tříd se pro tuto příležitost spojili a utvořili sedm divadelních skupin. Nabídka našeho hodonínského divadla byla vskutku pestrá – posuďte sami:

Gympl s výhodami … nechte se svést

Věštec Břeťa

Karkulka a jeden trpaslík

Třídní sraz po dvaceti letech

Začarovaný kruh

Dřevěný smutek

Smrt kouzelníka Franty

Zbývá už jen popřát letošním prvákům také hodně studijních úspěchů – třídu totiž mají už teď perfektní.

 

Mgr. Dana Dražilová Fialová, Mgr. Alena Pernicová

 

Publikováno: 28.září 2019, Dana Dražilová Fialová

Kontakt

Gymnázium Blansko,
příspěvková organizace
Seifertova 13
678 01 Blansko

Tel.: 516 418 632
Fax: 516 418 632
E-mail: reditel@gymbk.cz
zobrazit na mapě

Banner EU
Copyright 2012 Gymnázium Blansko