Orientační dny ve Fryštáku 2022

Program ve Fryštáku jsme si se třídou velmi užili. Zažili jsme krásné tři dny plné srandy, zamyšlení a ponaučení. Aktivity byly originální a zábavné, zároveň však psychicky náročné. Museli jsme se naučit spolupracovat a komunikovat se všemi a myslíme si, že třídu jako kolektiv to velmi spojilo. Také jsme nakoukli pod pokličku fungování zdravého vztahu - převážně toho partnerského.
 

více fotografií...


Ubytování bylo příjemné, lektorky se chovaly velmi empaticky a působily přátelsky. Každý den nám v Domě Ignáce Stuchlíka vařili výtečně a v mezičase jsme si mohli zajít na kávu či horké maliny do baru, či se provětrat venku.
 

Komentáře studentů

„Činnosti pro mě byly inspirativní po všech stránkách, donutily mě zamyslet se nad sebou, nad naší třídou a nad našimi vztahy.”

„Program nás donutil se více otevřít a navázat rozhovor se spolužáky, se kterými bychom k tomu ve škole neměli příležitost.”

„Pobyt ve Fryštáku jsem si moc užila a rozhodně bych ho doporučila i jiným třídám.”

„Nejvíce se mi líbila aktivita Scénky, kdy jsme společně ve skupinkách připravili scénku na zadané téma a žánr. V kostymérně jsme měli možnost vzít si obleky, paruky a doplňky. Při předvádění hotových scének jsme se velmi nasmáli.”

„Měli jsme příležitost sdělit spolužákům něco pěkného, spolupracovat a zažít spoustu zábavy. Chtěla bych svým kamarádům poděkovat za krásně prožité tři dny.”

„Na společný program v klubovně nebo venku, společné večery na pokojích nebo na skvělé jídlo a hodné holky instruktorky se nedá zapomenout.”

Sexta A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Publikováno: 14.prosince 2022, F. Plaček
   
  So 29. 6. - Ne 1. 9. Hlavní prázdniny

 

 

 

Kontakt

Gymnázium Blansko,
příspěvková organizace
Seifertova 13
678 01 Blansko

Tel.: 516 418 632
Fax: 516 418 632
E-mail: reditel@gymbk.cz
zobrazit na mapě

Banner EU
Copyright 2012 Gymnázium Blansko  |   Podmínky ochrany osobních údajů
Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas se zpracováním cookies