MARTA 2024 očima primy

 

fotografie z akce

 

"V pondělí 26.2.2024 se konala na naší škole výjimečná akce MARTA. Akce se tak jmenuje, protože Marta byla holčička, na kterou jsme posílali celá škola peníze."
Tereza

"Tuto akci, která se koná téměř každý rok na Gymnáziu Blansko, mají všichni studenti rádi. Vybírají se zde peníze pro různé nadace, a to nejen vhazováním mincí do pokladničky, ale i prostřednictvím zábavného programu."
Anna

"Studenti třetího ročníku si připravili různá stanoviště, na nichž jsme si o svačinových přestávkách mohli koupit dobroty nebo drobné dárky."
Aneta

"V pondělí bylo téma RETRO, v úterý CASINO a ve středu MAGIC. Na každý z těchto dnů jsme si museli vzít svůj vlastní outfit na dané téma."
Beata

"V jídelně se tlačila spousta studentů, ale po rozhlédnutí jsem spatřila několik různých aktivit. Mohli jsme si zatočit kolem štěstí, jít na pletení copánků, koupit si cukrovou vatu, popcorn, limonádu nebo svítící náramky. Také se dalo kreslit na živé plátno – trika na dvou učitelích. Všechny tyto aktivity navíc stály od 5 do 15 korun, včetně polštářové bitvy."
Anna

"Ve čtvrtek se konal závod formulí, kde soutěžili studenti a učitelé, my všichni jsme si to moc užili. Viděli jsme učitele tak, jak je v hodinách nevidíme."
Ela

"Závodničky byly z kartonu a do kol si vlezli lidé. Byla to úchvatná podívaná. Těším se na další takovéto akce."
Vojta

"Charitativní týden uzavřelo vystoupení hudební kapely KVH. Kapela se před svými fanoušky blýskla syrovým a originálním stylem hudby."
Matěj

"Akce se mi moc zalíbila, a tak jsem několikrát přispěla. Moc se těším na příští rok, kdy se bude akce opět konat."
Ivana

"Celý týden byl excelentní. Vybrali jsem velké množství peněz a užili si mnoho zábavy."
Tomáš

 

Publikováno: 27.března 2024, F. Plaček
   
  So 29. 6. - Ne 1. 9. Hlavní prázdniny

 

 

 

Kontakt

Gymnázium Blansko,
příspěvková organizace
Seifertova 13
678 01 Blansko

Tel.: 516 418 632
Fax: 516 418 632
E-mail: reditel@gymbk.cz
zobrazit na mapě

Banner EU
Copyright 2012 Gymnázium Blansko  |   Podmínky ochrany osobních údajů
Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas se zpracováním cookies