Dvojitý úspěch na okresním přeboru v přespolním běhu družstev

Ve čtvrtek 23. září 2021 uspořádalo Gymnázium Boskovice přebor v přespolním běhu družstev kategorie V (rok narození 2002 a mladší) studentů středních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií (kvinta - oktáva) v řádném studiu za účasti pěti dívčích a pěti chlapeckých týmů z blanenského okresu.

Jak závodnice, tak i závodníci z naší školy zaznamenali v tomto závodě výrazný úspěch.

Běžkyně obsadily první a třetí místo (postavili jsme dvě družstva) s postupem do krajského kola, běžci skončili na krásném stříbrném stupínku.

V rámci stanovení pořadí jednotlivců obsadila mezi dívkami 2. místo Dominika Bezdíčková (1.B) a 3. místo Anežka Zukalová (3.A), z chlapců zaběhl nejrychlejší čas Michal Dobrovský (2.B), za ním druhý skončil Ondřej Brosch (1.A).

Blahopřejeme všem reprezentantům, kterými byli Matěnová Eva, Holubová Petra, Dobrovská Lucie, Procházková Doubravka, Musilová Klára, Bezdíčková Dominika, Kopalová Anna, Holubová Teodora, Ondrová Adéla, Stejskalová Lucie, Zukalová Anežka, Brosch Ondřej, Svirák Jonatan, Odehnal Tomáš, Malits Marek, Dobrovský Michal, Kabrhel Jakub  a Martinásek Ondřej.

Zlatým krosařkám přejeme hodně zdaru i na krajském přeboru v Hodoníně.