V letošním roce jsme se opět zúčastnili internetové soutěže Bobřík informatiky v kategoriích Kadet a Benjamin. Naše účast byla tradičně velmi úspěšná. Tři nejlepší z každého ročníku získali diplom a sladkou odměnu. Nejlépe si vedli v kategorii Benjamin Adam Franchi a v kategorii Kadet Vojtěch Navrátil, kteří oba dva získali nejvyšší možný počet bodů. Primáni, kteří se na škole teprve rozkoukávají a už naší školu úspěšně reprezentují, diplom a maličkou sladkost dostali všichni. Všem úspěšným gratulujeme.
výsledky kategorie Benjamin (prima + sekunda): PDF
výsledky kategorie Kadet (tercie + kvarta): PDF

Prima A

Sekunda A

Tercie A

Kvarta A
| Pá 26. 6. | Vydání vysvědčení |
| Po 29. 6. - Po 31. 8. | Hlavní prázdniny |