Akce YOU DREAM WE RUN 2017

Ve dnech 9. - 10. 6. 2017 se nadšenci z naší školy opět zúčastnili 24 hodinového štafetového běhu YOU DREAM WE RUN. Na sportovním stadionu ASK se pod záštitou starosty města Blanska konal letos už V. ročník této charitativní společensko-sportovní akce.

Smyslem setkání široké veřejnosti je splnit sen dítěti či dospělému se zdravotním handicapem nebo těžkým životním osudem. Nejen účastníci běhu si mohou zakoupit tričko nebo třeba kelímek s logem závodu a finančně tak podpořit úžasnou myšlenku celé akce. Je pak úsměvné sledovat proudící jednobarevný dav po dráze atletického stadionu a téměř nemožné rozeznat členy svého družstva.

Který to je? No přece ten v tom tyrkysovém tričku smiley. Mám ve své skříni triko barvy bílé, zelené i oranžové. Naše družstvo s názvem GYMPLÁCI se zapojilo letos už po čtvrté a bylo jedním z 54 štafetových týmů, které se vydaly na trať závodu. Za 24 hodin jsme uběhli celkem 845 krásných kol a ve velké konkurenci skončili na 5. místě.

Vítězná ZŠ Jedovnice zdolala o 134 kol více. To zřejmě hlavně proto, že nebáli se běhu nic, přijeli až z Jedovnic a bylo jich mnohem víc – než nás sad. To ale můžete napravit příští rok, přijít si s námi zaběhat, pobavit se, mrknout na kulturní doprovodný program, najít si nové kamarády z jiných tříd, dát si dobrou pizzu nebo třeba spaghetti tomato alá directore smiley.

A tak poděkování patří VŠEM. Těm, kteří se přihlásili a závodu se zúčastnili, ale i nepřihlášeným běžcům, kteří nás přišli podpořit. Do akce se zapojila celá řada našich současných i bývalých žáků, byli členy jiných týmů a přidali často kolo i za Gymnázium Blansko. Atmosféra byla úžasná a přátelská, a to je jeden z důvodů, proč do takových akcí jdeme.

 We like running smiley

Mgr. Štěpánka Petříková a Mgr. Petr Rychnovský

 

Více fotografií najdete zde.

 

DRUŽSTVO GYMPLÁCI You Dream We Run, Blansko 2017

Prima: Müller Jakub, Odehnal Tomáš, Musilová Magdaléna, Straková Alena, Králová Anna, Grimová Valérie, Gottwaldová Adéla, Nečasová Viktorie

Sekunda: Petříková Jana, Tsekhonya Nikita, Streitová Jana, Kala Vojtěch, Bernátová Valentina, Moravčíková Barbora, Klimešová Markéta, Salčáková Dominika, Pernicová Nela

Tercie: Kolářová Iva, Petrásková Anna, Kučera Lukáš, Jirků Štěpán

Kvarta: Sedláčková Barbora, Kostovová Julie, Žilka Dominik, Hodaň Jonáš, Effenberger Marek, Peterková Míša

Kvinta: Müller Tomáš, Schimmerlová Nikol, Fialová Gábina

1. B: Poláčková Andrea

Sexta A: Hlaváček Adam, Růžička Pavel, Ratkovská Alice, Holík Vojtěch, Souček Radek, Věžník Pavel, Novotná Hana

Sexta B: Danihelková Barbora a Hlaváčková Martina

 

Publikováno: 19.června 2017, F. Plaček

Kontakt

Gymnázium Blansko,
příspěvková organizace
Seifertova 13
678 01 Blansko

Tel.: 516 418 632
Fax: 516 418 632
E-mail: reditel@gymbk.cz
zobrazit na mapě

Banner EU
Copyright 2012 Gymnázium Blansko