Výhra futsalistů v okresním kole

Dne 19. 12. 2017 se na SŠ TEGA Blansko konal turnaj okresního kola středních škol AŠSK ve futsale. Náš tým byl složen ze studentů vyššího gymnázia.

Na turnaj se přihlásilo deset týmů, které byly rozlosovány do dvou skupin, v nichž se hrálo systémem každý s každým. Následně první dva ze skupiny hráli o finále systémem 1A/2B a 1B/2A. Naše škola byla vylosována do skupiny B spolu s týmy: SŠ TEGA B, Gymnázium Rájec,  VOŠ a SŠ Boskovice a Střední škola gastronomická Blansko.

V prvním zápase (zápasy se hrály se 1 x 15minut) jsme se potkali s týmem Gymnázium Rájec a jednalo se o náš nejtěžší zápas ve skupině, který jsme prohrávali 1:0, ale ve druhé části zápasu se skóre otočilo v náš prospěch a Rájec jsme porazili 2:1. V dalších třech zápasech hoši nepřipustili žádné drama a soupeře bez problémů přehráli:

GymBK – VOŠ a SŠ Boskovice                3:0

GymBK – TEGA B                                       4:0

GymBK – Gastro                                        10:0

 

Do vyřazovacích bojů jsme tedy postoupili s plným počtem bodů a tím i z prvního místa. O finále jsme se utkali s druhým týmem ze skupiny A, dalším „domácím“ týmem TEGA A, a po velkém boji jsme tento tým doslova přetlačili 3:2. Díky této výhře postoupil náš tým do finále.

Ve finále jsme narazili opětovně na Gymnázium Rájec. I přesto, že naši hráči rychle prohrávali 1:0, tak se nevdali a po následném výkonu svého soupeře deklasovali v exhibičním tempu 7:1, a stali se tak zaslouženými vítězi celého turnaje.

Za předvedený výkon si studenti zaslouží poděkování.

Mgr. Tomáš Matějka

 

 

 

 

 

Publikováno: 19.prosince 2017, F. Plaček

Kontakt

Gymnázium Blansko,
příspěvková organizace
Seifertova 13
678 01 Blansko

Tel.: 516 418 632
Fax: 516 418 632
E-mail: reditel@gymbk.cz
zobrazit na mapě

Banner EU
Copyright 2012 Gymnázium Blansko